GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 14598111
nr 1459 8111
BOWL
+ dish, green glass. Length: 17-27cm, Nagg och skador.
+ fat, grönt glas. Längd: 17-27cm
Condition: Nagg och skador
600
SEK 100
Monday April 4 2022
at 19:16:47
1/4 08:27:36